Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z wielkich elementów wzmacniających, które otrzymują się w samym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To znakomita formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skorelowanych spośród nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo-Shampoo