Wpływ używek na potencję.

      Przeróżne używki – takie legalne lub nielegalne, mają niemało sympatyków. Niemalże każdy dorosły facet zapalił chociażby raz papierosa, nie wspominając o alkoholu. Trzeba wiedzieć jednakowoż o tym, że jeżeli będziemy zbytnio przesadzali z papierosami, alkoholem, o zakazanych używkach zapewne nie należy nawet w tym momencie wspominać, to będziemy mieli duże kłopoty z potencją. Co jak co, lecz używki jakoś nie służą zbytnio w kwestiach seksualnych. Co prawda słychać o legendach estrady, które miały dziesiątki partnerek seksualnych i tyleż samo wypitych do dna butelek alkoholu, lecz to są jednak wyjątki, do których nigdy nie możemy równać.

 

      Narkotyki
oraz nikotyna – powinniśmy całkowicie zrezygnować z tych używek. Bo co jak co, lecz ciężko zwykłemu człowiekowi
mieć na tyle silną wolę, aby tylko czasami zapalić dymka bądź zażyć narkotyk. W zdecydowanej większości przypadków sytuacja jest
taka, że po jakimś okresie czasu człowiek mocno uzależnia się
od nikotyny – z większością
narkotyków jest identycznie, choć trzeba odróżniać rodzaje takich używek. Bo co innego marihuana,
która w zasadzie jest nieszkodliwą używką, a co innego amfetamina, która jest szkodliwa.

 

      Jeśli zaś mowa o alkoholu, to generalnie nie można rzec, aby w istocie nie był on w porządku – przy
optymistycznym założeniu, że naturalnie nie przeholujemy. Znane są przypadki facetów, którzy przeholowali z alkoholem do takiego stopnia, iż choć wcześniej nie skarżyli się na problemy z erekcją, to po prostu w momencie chęci zbliżenia ze swoją kobietą, nie mogli przejść do czynów.

 

 

 

 

tekst dostepny na stronie : kamagraviagra