Różne metody na bycie trendy

Naprawdę dużo pań ma spore kompleksy na punkcie swojej wagi – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma żadnego sensu kłamać – całkiem często jest tak, że w istocie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez kiepsko przystosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednokolorowe – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na chudej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety pragną ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.

Tagi: , , , ,