Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu viagra tanio do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi zregenerować siły. Wobec tego bardzo ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezmiernie ważny.

Tagi: , , , , , ,