Dziewięć wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, iż kontakt cielesny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie wzmaga transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Toteż powinno się włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu

Tagi: , , , , , ,